O firmie

 

 Witamy Państwa serdecznie. „Świat imprez” to dynamicznie rozwijająca się firma z kilkuletnim doświadczeniem na lokalny i nie tylko rynku. Zajmujemy się całościową oprawą wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Od A do Z zorganizujemy każde przyjęcie, od Chrzcin poprzez Komunię Świętą na Ślubie kończąc. Eventy dla firm to także nasza specjalność. Zapraszamy właścicieli firm i instytucji, którzy chcieliby swoim pracownikom zorganizować małe co nieco niewielkim kosztem.

Nadrzędnym celem jest zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych usług. Każde zlecenie wykonujemy z największym poświęceniem i pasją. Dokładamy wszelkich starań by organizowane przez nas imprezy, dekorowany kościół czy sala weselna, była miejscem wyjątkowym w tak ważnym dla Was dniu. Doradzimy w każdej kwestii. Nie wiesz jaką wybrać suknię ślubną? Pan młody ma kłopoty z doborem garnituru? To naprawdę nie jest problem. My wiemy jak dopasować krój, kolorystykę, styl do Twojej osobowości. Jesteśmy naprawdę w tym dobrzy.

Wspólnie z Tobą zastanowimy się jak powinien wyglądać Twój ślub i wesele. Bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie i życzenia Klienta. Zrobimy wszystko aby ten wyjątkowy dla Was dzień zyskał niepowtarzalną atmosferę i nastrój. Zadowolenie Klienta to nasza zawodowa dewiza.


Pozdrawiam i zapraszam,
Edyta Dziewa