Dekoracje sali

dekoracja sali weselnejNasza oferta obejmuje wykonanie projektu zgodnego z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów. Standardowa dekoracja sali weselnej zwykle obejmuje dekorację tła za Państwem Młodych, a także dekorację sufitu. W projektach tła za Parą Młodych najczęściej spotykane są białe tkaniny z dodatkiem tkanin w kolorach zgodnych z wybranym kolorem dominującym. Mamy w ofercie wiele „ścian”, które dopasowujemy do klimatu danej sali weselnej czy życzenia klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo podświetlenie całego tła lub tylko jego wybranych fragmentów. Na tle może znajdować się obraz, serca z kwiatów żywych lub sztucznych, a także inicjały Pary Młodej lub dowolny tekst.Dekorację sufitu wykonujemy z tkanin w wybranych przez Państwa kolorze. Dodatkiem do dekoracji sufitu są elementy balonowe, takie jak girlandy, łuki itp.

Oferujemy Państwu również dekorację krzeseł z ew. dodatkami nawiązującymi do kolorystyki projektu aranżacji. Zapewniam zróżnicowaną dekorację stołów, z pomocą tkanin ozdobnych oraz kompozycji z kwiatowych żywych lub sztucznych w dopełniającym całość eleganckich i efektownych flakonach i kielichach. Zapewniamy również  różnego rodzaju serwetki i świece. Nasza oferta jest zawsze dopasowana do wymagań i oczekiwań naszych klientów.